ALMANYA HALK MECLİSLERİNİN POLİS TACİZİNE TEPKİSİ

https://www.facebook.com/100006258826310/posts/2228869060665033?sfns=mo

GIRTLAĞINIZA KADAR PİSLİK İÇİNDESİNİZ!

ALÇAKSINIZ!

ŞEREFSİZSİNİZ!

YARINSIZSINIZ!

16 Şubat 2019 günü TAYAD’ın gerçekleştirdiği bir protesto sırasında Merve Demirel kızımız bir vatan haini işkenceci tarafından taciz edildi. Olayın halka yansıtılması üzerine Ankara Emniyet Müdürlüğü bu kızımızın babasının FETÖ’cü olduğunu açıkladı. Yani bu iğrenç tacizci polis Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından sahiplenildi. Zihniyet bize aittir dendi. Ertesi gün AKP millet vekili, Özlem Zengin, bir kadın millet vekili olarak, bir kadına yapılan bu alçaklığı ”Telaşla yapılmış bir hareket, kamuoyuna dağıtılması emniyeti tahkir için” diye açıklama yaptı. Ona göre de bu şerefsiz masumdu, tam aksine olayı kamuoyuna yansıtanlar suçluydu.

Yetmedi! 19 Şubat 2019 günü, bekledikleri yerlerden destek gören bu şerefsizler takımı, Yüksel Direnişçisi Nazan Bozkurt’a da aynı şeyi yaptılar.

Halkımız,

Bu gırtlağına kadar pisliğe batmış şerefsizleri sizlere havale ediyoruz. Bu alçakların, bu şerefsizlerin, vatanımızın sırtına kene gibi yapışmaları yetti artık. Hiçbir halk, hiçbir ülke bu iğrençliği kaldırmaz. Anadolu’muzun onurlu halkları hiç kaldırmaz!

Bunların işi bitmiştir!

Bunlar yarınsızdır!

Bunlar vatan satıcısıdır. Bütün pisliklerinin ardında yatan budur. Vatanını satanda onur, ahlak, şeref olmaz! Onların yapmayacağı mezalim, yapmayacağı ahlaksızlık yoktur.

VATANIMIZA SAHİP ÇIKALIM!

Bizler Almanya Halk Meclisleri olarak, vatanlarının dışında yaşamak mecburiyetinde bırakılan tüm halkımızı da bu pislik sürüsünün karşısında durmaya, vatanımızın bunlardan kurtarılması için mücadeleye çağırıyoruz.

Herkes artık elini vicdanına koysun!

Ve bu şerefsizlerin vatan topraklarından sökülüp atılması için elinden ne geliyorsa yapsın!

Aksi halde vatanımıza ve halkımıza karşı görevimizi yerine getirmemiş olacağız!

Bu kadar aleni namussuzluk karşısında susanlar vatan ve halk sevgisinden söz edemezler!

KAHROLSUN İŞKENCECİ ŞEREFSİZLER!

KAHROLSUN VATAN HAİNİ ALÇAKLAR!

YAŞASIN HALKIMIZIN ONUR, ADALET VE BAĞIMSIZLIK MÜCADELESİ!

ALMANYA HALK MECLİSLERİ

https://music.youtube.com/watch?v=3jMrXIM8Xuo